EtnoJura

Konkurs „EtnoJura czeka”

Pomimo, że listopad mamy piękny coraz częściej zaglądacie w posty oznaczone tagiem„atrakcje na niepogodę”, więc chyba coś jest na rzeczy. Już wkrótce będzie wpis o świetnym miejscu właśnie na niebyt sprzyjającą aurę, tymczasem już dziś mam dla was konkurs. Tak, tego jeszcze na Podróżach Hani nie było. Zapewne pamiętacie nasz wpis o Żarkach i tamtejszych atrakcjach dla rodzin z dziećmi (nie pamiętacie? to przeczytajcietu). Jedna z nich – pracownia EtnoJura ma dla was prezent. Może być w sam raz na zbliżające się Mikołajki.

EtnoJura to pracownia, w której i dzieci, i dorośli mogą tworzyć cuda z naturalnych materiałów – wikliny, drewna, siana, wełny itp. Wszystko w stylu etno i eko. To wspaniałe miejsce na babskie pogaduchy połączone z dobrą zabawą, niezwykłe urodziny czy twórczo spędzony czas z dziećmi.

A teraz zapowiadany konkurs! Jeśli i wy chcecie wziąć udział w warsztatach twórczego designu w EtnoJurze w Żarkach, zapraszamy do zabawy.  Zadanie jest proste. W komentarzach do tego wpisu na blogu wystarczy napisać w jakich warsztatach rękodzieła chcielibyście wziąć udział (można wybrać coś ze strony internetowej EtnoJury lub wymyśleć własne, a nóż się uda). Na wasze odpowiedzi czekamy do czwartku, 4 grudnia. Wyniki – a jak – w Mikołajki.

Źródło informacji