Manufaktura Lizaków Żarki

Manufaktura Lizaków

To miejsce o bajkowej nazwie, gdzie jest smacznie i kolorowo, gdzie można twórczo i niebanalnie spędzić czas, miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Istnieje kilka możliwości spędzenia tam wolnej chwili. Najciekawszą z nich jest czynne uczestnictwo w procesie wytwarzania słodkości –manufaktura produkcji. Maluchy z wielką dumą będą prezentować, a chwilę później zapewne konsumować własnoręcznie przygotowane słodkości. Okrągłe, trójkątne, przedstawiające ulubione postaci, jedno i wielokolorowe, zakręcone – tak wiele można stworzyć z masy, a przecież pomysłowość najmłodszych jest nieskończona. Cukiernia daje niesamowitą możliwość przyjrzenia się z bliska procesowi produkcji. Warto tu zajrzeć, aby poczuć ten niecodzienny klimat małej produkcji na własnej skórze. Pokaz procesu dostosowywany jest do wieku uczestników.

Jeśli chcemy zainteresować większą grupę odbiorców Hokus Pokuss posiada w ofercie: tematyczne urodziny dla dzieci i nastolatków, na specjalne życzenie zajmują się także tworzeniem słodkich kącików i dekoracji na wesela, jubileusze, komunie i chrzciny.

Strona obiektu